ZPĚT NA HOMEPAGE

Katalog vystavovatelů Aquatherm Praha 2018

printer


Nomenklatura veletrhu

4. Voda, kanalizace, plyn

4.10 Instalační předměty a doplňky, náhradní díly

Nalezené záznamy
FERMIT GmbH  www.fermit.de  hala 2, stánek 203
Výrobce produktů pro sanitu a vytápění od roku 1908. FERMIT – značka kvalitních přípravků pro těsnění, lepení, upevňování atd. Aplikace pro sanitu a instalatérské práce, průmyslovou údržbu i v domácnosti.
HUTMEN S.A.  www.hutmen.pl  hala 5, stánek 504
HUTMEN S.A. vyrábí měděné instalační trubky, měděné klimatizační a chladírenské trubky, měděné dráty a tyče, měděné ploché, telurové tyče, tyče a trubky z hliníkové bronzi.
KSB-PUMPY+ARMATURY s.r.o., koncern  www.ksb.com/ksb-cz/  hala 4, stánek 428
KSB je jedním z předních světových výrobců čerpadel a armatur KSB je značkou, která je zárukou největší technické kvality čerpadel a armatur. Společnost KSB nabízí vynikající služby, které kromě servisu a oprav čerpadel a armatur, rovněž zahrnují dod...
LADER Ladislav Erdélyi  www.lader.sk  hala 5, stánek 506
Systém 3D vodováha LADER ®
MÜCHER DICHTUNGEN GmbH & Co. KG  www.muecher.com  hala 5, stánek 519
MÜCHER DICHTUNGEN vyvíjí, vyrábí a distribuuje gumové pružné spojky a jiná těsnění používaná pro nízkotlaké kanalizační, odvodňovací, civilní a průmyslové aplikace.
STENO CZ s.r.o.  www.steno.cz  hala 5, stánek 510
STENO CZ s.r.o. je česká firma s 25 letou tradicí, která patří k nejvýznamnějším dodavatelům vodoinstalačního materiálu v České republice. Hlavním obchodním artiklem je instalatérské zboží, sanita, filtrace vody a zahradní doplňky. Vlastní zkušební o...
Wöhler Bohemia s.r.o.  www.woehler.cz  hala 2, stánek 250
Wöhler technika na míru